Novinky

Velká aktualizace!!!

11.08.2013 18:18
Po dlouhé době přináším velkou aktualizaci. Stalo se toho hodně a proto jsou informace pouze v bodech: Všechna štěňátka z vrhu B našla svůj domov a jsem moc ráda, že od některých majitelů dostávám informace jak se miminka mají.             Na Vánoce...

Výsledky genetického vyšetření Amy (All About Amy Golden Cheer) na PRA1-GR

09.08.2012 10:22
Dnes nám přišla skvělá zpráva z CHS Dream Friend, kde mají fenečku z našeho vrhu A. Amynka (All About Amy Golden Cheer) absolvovala genetické vyšetření očí na PRA1-GR a s výsledkem N/N (negative) !!! Moc Amy a jejím majitelům gratulujeme!!!

Výsledky genetického vyšetření PRA1-GR Angie a PRA1-GR, PRA/prcd našeho odchovu Be Black Rose of Golden Cheer.

23.07.2012 07:39
Přišly nám skvělé výsledky genetického vyšetření očí !!! Angie (Explosive Symphony Famous Gold) - PRA1-GR N/N (negative)! Be Black Rose of Golden Cheer - PRA1-GR N/N (negative), PRA/prcd N/N (negative)! PRA-prcd Be Black Rose of Golden Cheer.pdf (149,9 kB) PRA1-GR Be Black...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Máme štěňátka!!!

Na poslední vrh naší Angie jsme vybrali překrásného a temperamentního psa s výjimečným rodokmenem až z dalekého Španělska!

Pepo předčil všechna naše očekávání a utvrdil v nás přesvědčení, že jsem nemohli na poslední vrh naší milované Angie vybrat lepšího ženicha!!!

Přijímáme rezervace na štěňátka z tohoto jedinečného vrhu!!!

We have puppies!!!

For our last litter Angie, we chose a beautiful and lively dog with an exceptional pedigree from far Spain!

Pepo surpassed all our expectations and confirmed that we couldn´t choose better groom for last litter our beloved Angie!!!

We accept reservations for puppies from this unique litter!!!