Novinky

První vnoučátka naší Craze!

30.12.2013 21:58
Dne 16.12.2013 se v CHS Dream Friend narodilo 5 krásných štěňátek!!! Matkou miminek je dcera naší Craze - All About Amy Golden Cheer. Moc mamince Amy gratulujeme a přejeme mimískům hodně štěstí, zdraví a hodné páníky!!!

Craze bude babičkou!!!

11.11.2013 17:34
Z CHS Dream Friend k nám dnes dorazila skvělá zpráva. "Amynka" All about Amy Golden Cheer (CH PL Craze Girl  Famous Gold X JCH SK, MultiCH. Back to my Dream Famous Gold) je BŘEZÍ!!! Craze se tak v polovině prosince stane BABIČKOU. Máme velikou radost a přejeme mamině hodně pohody a mimískům ať...

Craze Girl Famous Gold - "Craze" slaví 6.narozeniny!!!

30.08.2013 12:46
Dne 30.8.2013 je tomu 6 let co se narodila naše milovaná holčička Crazinka. Přejem naší výjiměčné psí dámě hodně zdraví a spoustu dalších krásných radostných let!!!  
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Máme štěňátka!!!

Na poslední vrh naší Angie jsme vybrali překrásného a temperamentního psa s výjimečným rodokmenem až z dalekého Španělska!

Pepo předčil všechna naše očekávání a utvrdil v nás přesvědčení, že jsem nemohli na poslední vrh naší milované Angie vybrat lepšího ženicha!!!

Přijímáme rezervace na štěňátka z tohoto jedinečného vrhu!!!

We have puppies!!!

For our last litter Angie, we chose a beautiful and lively dog with an exceptional pedigree from far Spain!

Pepo surpassed all our expectations and confirmed that we couldn´t choose better groom for last litter our beloved Angie!!!

We accept reservations for puppies from this unique litter!!!