Tour de Golfové hřiště Klánovice a zpět. Angie, Endy a Stormík

15.03.2011 18:29

V pátek 2.4.2010 ráno jsem s Angie vyrazila směr Horní Počernice za Endym, Stromíčkem a jejich paničkami na naplánovanou velkolepou a dlouhou procházku. Budoucí mamča Craze zůstala doma a pečlivě „pekla“miminka.

Procházka to byla opravdu krásná, počasí nám naštěstí přálo a pesani se vydováděli a vyběhali. Našeho cíle, golfové hřiště u Klánovic, jsme dosáhli zanedlouho a odměnou nám bylo posezení s kafíčkem a dortíkem na terase hotýlku u hřiště.

Na zpáteční cestě bohužel nedošlo na slíbenou soutěž ve stavění lesních chaloupek pro těžko přístupný a rozmáčený lesní terén a proto týmům Endy a Helenka, Stormík a Marcelka jako organizátor soutěže slibuji, že soutěž proběhne příště za lepšího počasí. Avšak hlavní výhru tucet muffinek jsem si spravedlivě rozdělily a nepřišly zkrátka ani psí pomocníci.

Po procházce jsme s Angii byly ještě chvilku na návštěvě a jukandě u Marcelky a Stormíka, kde také vznikly moc krásné fotky obou našich miláčků.

Já a Angie moc a moc děkujeme za úžasnou procházku a milou společnost Helence, Marcelce a jejich mazlíkům a hlavně také velké díky patří Marcelce a Stormíkovi, že nás bezpečně bez zabloudění dovedli až na golfové hřiště:)!

Pár fotek z výletu „Tour de Golfové Hřiště Klánovice a zpět“ najdete zde: https://goldencheer.rajce.idnes.cz/Tour_de_golfove_hriste_Klanovice/