Štěňátka jsou na světě!

15.03.2011 18:33

Dne 3.5.2010 se v naší CHS narodily dlouho očekávaná štěňátka! Naše Craze se stala maminkou 6 nádherných klučíků a 1 rozkošné princezny. Štěňátka jsou zdravá a v pořádku, stejně jako mamina Craze.

Moc a moc děkujeme za odbornou a skvělou pomoc lékařskému týmu z Veterinární kliniky U Kašpara, jmenovitě MVDr. Josefu Královi a MVDr. Mgr. Janě Doubravové.
Veliké díky patří také naší kamarádce Marcele Albrechtové a jejímu miláčkovi Stormíčkovi, protože s námi trávili víkend před příchodem štěňátek, dělali nám psychickou podporu a úžasně se věnovali Angii, která si právě jen díky nim užila skvělý vycházkový a veselý víkend! „Teta“ Marcela s námi a s miminkama také trávila první chvíle štěňátek a pomáhala s následnou péčí o ně…děkujeme!

Dále také děkujeme „tetě“ Stáně Horníčkové, že se na miminka přijela podívat, poradila nám co a jak a oslavila s námi tuto radostnou událost!

V neposlední řadě patří také velká gratulace taťkovi štěňátek – Bekoškovi (Back to My Dream Famous Gold) a jeho paničce Radce Štencelové.

Zde si můžete prohlédnout fotky z prvních 2 dnů života štěňátek: https://goldencheer.rajce.idnes.cz/Prvni_2_dny_stenatek_vrhu_A/