Oblastní výstava Konopiště 28.5.2011 a Klubový šampion RKCZ

31.05.2011 19:57

O tomto víkendu jsme se s Craze a Angii zúčastnili Oblatní výstavy na Konopišti a naše Craze se ještě účastnila výstavy Klubový šampion RKCZ.

Již při příjezdu bylo citelné, jaká pohoda a dobrá nálada na této výstavě panuje. Krásné prostředí, milí lidé a příjemné počasí bylo zárukou pěkného dne.

O to větší radosti se nám dostalo, když Angie ve třídě otevřené obdržela hodnocení V1 a stala se tak Vítězkou třídy otevřené. Následně se prezentovala Craze a ta obdržela ve třídě vítězů známku V4.

Po všech odvystavovaných třídách fen má nervozita narostla. A to když jsem měla s Angii nastoupit o titul Oblastní vítěz. Angie se nádherně prezentovala a k mému překvapení vyhrála a stala se tak Oblastním vítězem.

Jelikož jsem se domnívala, že toto je "konečná", pustila jsem Angii ať si blbne a dovádí. Další překvapení se pro mne konalo když jsem se dozvěděla, že Angie bude soutěžit o nejkrásnějšího psa výstavy. V ten okamžik pro naší dračici skončila zábava šla se koncentrovat do doměčku.

Po ne moc dlouhém nervózním čekání nastal okamžik pravdy. Angie nastoupila do kruhu se všemi oblastními vítězi a navzdory mé nervozitě se předváděla úžasně! Po několika oběhnutých kolečkách pan rozhodčí prohlásil, že BIS získává "goldenka". A tak se naše malá Angie stala Vítězem třídy, Oblastním vítězem a získala titul BIS!!!

Následně se předváděla Craze na výstavě Klubový Šampion RKCZ. Jelikož Craze není zrovna v dobré kondici, skončila na třetím místě a obdržela památeční pohárek.

Tato výstava byla po dlouhé době opravdu příjemnou změnou. Panovala zde dobrá nálada, všichni fandili všem a nádherné prostředí výstavy náš úžasný den jen podpořilo. Takových pěkných výstav by bylo třeba více!