Je nám už 6 týdnů a jsme pěkní raubíři

15.03.2011 18:47

https://goldencheer.rajce.idnes.cz/41.den_stenatek_vrhu_A/

„Z velkého světa za ohrádkou se opět hlásí štěňátka.
Zvláštní hlášení: Ovládli jsme už celou zahradu!!
Informace o ztrátách: tři mečíky, dva kosatce, netkaná textílie pod kůrou u plotu, jedna pantofle pravá, dva páry bot nošené.
Zatím odolává: smeták červený, růže keříková, hadice zahradní - zelená, židle zahradní - plastové, lopata hliníková, gril zahradní (velmi pěkně voní).
Nedávno jsme byli poprvé u veterináře, no a nějak se ten vejlet pokazil. Když nás paní doktorka hladila, objížděla nějakým vysavačem zastrčeným v uších a nechala si ocucávat prsty, to ještě šlo. Pak nás ale začala píchat nejdřív takovou malou jehlou a potom dokonce ještě větší, to už se nám moc nelíbilo. Je ale pravda, že když teď po nás někdo přejede takovou bílou krabičkou, pěkně to zapípá a u každého z nás se tam ukáže jiné dlouhé číslo. Jo a musíme si taky postěžovat. Když už to vypadalo, že máme všechno za sebou a vyrazíme zpátky na naší zahrádku, tak nám na rozloučenou místo pozdravu každému procvakli ucho a napatlali ho zelenou barvou. Segra tvrdí, že to je kvůli náušnicím, ale proč to udělali i nám, tvrdejm chlapům, to nechápů...naušnice jsou přece pro holky! Asi to ale bude kvůli něčemu jinému, protože ty dirky jsou ve tvaru čísla a zase máme každej jiný. Tak nevím?! Jo ta zelená barva byla moc fajn nápad. Druhej den jsme byly v trávě pěkně maskovaný.
No už jsme zase bílý, takže maskování bylo na prd a růže zatím zdárně odolává. Ale my se nevzdáme…!“