2. narozeniny naší Craze

10.03.2011 17:48

Trochu předčasně oslavila dne 25.8.2009 naše milovaná Craze své 2. narozeniny. I když má Crazoušek narozeniny až 30.8. rozhodli jsme se uspořádat oslavu dopředu, protože své oficiální narozeniny bude Crazinka slavit na až dovolené válející se a čvachtající se u přehrady Lipno.

Oslava byla velkolepá, jak se sluší a patří. Již v pondělí, den předem, se připravoval pro Craze a ostatní psí hosty veliký psí dort, dokupovala se výzdoba v podobě balónků, konfet a jiných milých zbytečností a především se Craze musela upravit pro své gratulanty.
V den „D“ se dort dozdoboval, připravovalo se občerstvení pro hosty a na řadu také přišla výzdoba místnosti.
Craze si celý den užívala jako kdyby tušila, že je a bude hlavní hvězdou!
V šest hodin dorazili hosté. Raduška Š. se svou smečkou Famous Gold a Stánička H. . Nejprve se pogratulovalo oslavenkyni, rozdaly se dárečky, udělalo se několik fotek a poté už přišlo na řadu porcování dortu za asistence celé smečky 5-ti nedočkavých hafanů.
Po spořádání dortu bylo vše důležité vykonáno a tudíž nastal čas na tlachání paniček o psích záležitostech a muckání a drbání spokojených a nacpaných pejsků.

Po krásně stráveném večeru v milé společnosti Craze i její sestřička Angie usnuly jako andílci a vypadaly opravdu spokojeně.

No a co víc dodat? No přeci…..

Naše milovaná Crazinko, k Tvým 2. narozeninám Ti přejeme hodně zdraví, lásky, spokojenosti, radosti a…..no prostě vše Nej…..!!! Jsi naše zlatíčko!